Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

22.02.2018 ПЕНСІЙНИКИ БУЧАЦЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ВІДЗВІТУВАЛИ ПРО РОБОТУ ЗА МИНУЛИЙ РІК


В Бучацькому об’єднаному управлінні Пенсійного  фонду України Тернопільської області провів виробничу нараду начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, звернув увагу на результати роботи за минулий рік та основні напрямки діяльності у 2018 році.

Перший заступник начальника Бучацького об’єднаного управління Наталія Гоц та заступник начальника Оксана Бугаєнко доповіли про основні показники які характеризують роботу управління, звернули увагу щодо пенсійного забезпечення та виконання плану погашення заборгованості.

В свою чергу керівник Фонду наголосив на забезпеченні стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій, покращенні роботи з питань обслуговування громадян, наближенні пенсійних послуг через відкриття віддалених робочих місць в об’єднаних територіальних громадах та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації трудових відносин. Звернув увагу на необхідності активізації роботи щодо збільшення кількості отримувачів пенсій через вкладні рахунки в банківських установах.

Підсумки підвів начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного  фонду України Михайло Бобин, та наголосив на виконанні доручень щодо шляхів та термінів виконання визначених завдань визначених за результатами наради.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема