Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

20.02.2018 Пам’ятка пенсіонеру: виплата пенсії


Пенсія виплачується ЧЕРЕЗ ОБРАНИЙ УПОВНОВАЖЕНИЙ БАНК або ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ. Спосіб пенсіонер вибирає при подачі заяви про призначення пенсії.

 

Дата виплати встановлюється при призначенні пенсії, про що пенсіонер ІНФОРМУЄТЬСЯ В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ.

 

Пенсія МОЖЕ ВИПЛАЧУВАТИСЯ ЗА ДОВІРЕНІСТЮ. Виплата пенсії за довіреністю здійснюється ПРОТЯГОМ УСЬОГО ПЕРІОДУ ДІЇ ДОВІРЕНОСТІ за умови  поновлення пенсіонером заяви про виплату пенсії за довіреністю через кожний рік дії такої довіреності.

 

Під час перебування пенсіонера в місцях позбавлення волі виплата призначеної йому пенсії здійснюється на загальних підставах.

 

Пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення її виплати: про влаштування на роботу, звільнення з роботи, реєстрацію або зняття з обліку як фізичної особи-підприємця (документи, які підтверджують, що особа не працює: трудова книжка, індивідуальні відомості про застраховану особу, відсутність державної реєстрації фізичної особи підприємця).

 

У разі влаштування на роботу за посадою, що дає право на пенсію за вислугу років, виплата пенсії припиняється на весь період роботи на цій посаді, у тому числі у випадках, коли робота на цих посадах має місце після досягнення пенсійного віку.

 

Виплата пенсії ПРИПИНЯЄТЬСЯ за рішенням територіального органу Пенсійного фонду або за рішенням суду в разі:

-                                 якщо пенсію призначено на підставі документів, що містять НЕДОСТОВІРНІ ВІДОМОСТІ;

-                                 СМЕРТІ пенсіонера;

-                                 неотримання призначеної пенсії протягом ШЕСТИ МІСЯЦІВ підряд;

-                                 в інших випадках, передбачених законом.

 Виплата пенсії ПОНОВЛЮЄТЬСЯ за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 ДНІВ після з’ясування обставин та за наявності умов для відновлення її виплати.

 

Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, ВИПЛАЧУЮТЬСЯ ЗА МИНУЛИЙ ЧАС, АЛЕ НЕ БІЛЬШЕ НІЖ ЗА ТРИ РОКИ до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми неотриманої пенсії, але не більше як ЗА 12 МІСЯЦІВ, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема