Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

19.02.2018 Заняття в школі майбутнього пенсіонера для трудового колективу


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів заняття для майбутніх пенсіонерів у трудовому колективі Порохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Навчання організували для працівників передпенсійного віку. Під час «заняття» детально розповіли їм про особливості розрахунку стажу, надали вичерпні відповіді на запитання стосовно пенсійного віку, осучаснення пенсій, обчислення страхового стажу, права виходу на пенсію на пільгових умовах, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Наголосили на можливості завчасно звернутися до управління з документами, необхідними для призначення пенсії, для їх перевірки та отримання консультацій.

Наголосили на тому, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на веб-порталі, а також нагадали про можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії».

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема