Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

22.01.2018 День Пенсійного фонду – для Коропецької громади


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин в рамках проведення Дня Пенсійного фонду провів зустріч з трудовим колективом  та мешканцями села Коропець.

Під час заходу начальник управління ознайомив присутніх з актуальними питаннями реформування пенсійної системи в Україні. Зосередив увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надав їх перелік. Акцентував, що недотримання норм законодавства про оплату праці, нелегальна зайнятість із використанням праці без укладення трудових угод з громадянами негативно впливають на стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, а також не забезпечують соціальний захист працівників. Нагадав про систему надання електронних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України та можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії». Відповів на питання та надав консультації щодо застосування пенсійного законодавства.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема