Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28.12.2017 Флешмоб на тему «Зарплата в конверті – втрачена пенсія та соціальні гарантії»


Фахівці Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області беруть активну участь у проведенні інформування населення з питань легального працевлаштування, оскільки на сьогодні тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати залишаються, на жаль, дуже розповсюдженими та порушують конституційне право громадян на якісний рівень життя .

З цією метою проведено флешмоб на тему «Зарплата в конверті – втрачена пенсія та соціальні гарантії». Захід відбувався в центрі міста Монастирська, організатори інформували громадян щодо проблем нелегальних трудових відносин та про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті». Наголосили, що кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, вплине на забезпечення гідної пенсії. Проблема гостра... Її необхідно вирішувати і в першу чергу самим працівникам, в тому числі і тим, які працюють нелегально, погодившись на неофіційне оформлення та зарплату «в конвертах». Оскільки, нелегальна заробітна плата позбавляє працівника можливості оформлення пенсії, оплати лікарняного та інших соціальних гарантій

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема