Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

26.12.2017 День Пенсійного фонду для жителів Монастириського району


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин в рамках проведення Дня Пенсійного фонду провів зустріч з мешканцями таких сіл: Завадівка, Високе та Горожанка.

Відповів на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності, переведення з одного виду пенсії на інший, роз’яснив порядок звернення за призначенням пенсії. Надав індивідуальні роз’яснення щодо обчислення страхового стажу, перерахунку пенсії, складових пенсійних виплат. Наголосив, що недотримання норм законодавства про оплату праці, нелегальна зайнятість із використанням праці без укладення трудових угод з громадянами негативно впливають на стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, а також не забезпечують соціальний захист працівників.

Пояснив основні особливості надання електронних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України, можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії» та розповів про переваги отримання пенсії через банківські установи

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема