Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

26.12.2017 Заняття в школі майбутнього пенсіонера для трудового колективу


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів заняття для майбутніх пенсіонерів у трудовому колективі Коропецького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Навчання організували для працівників передпенсійного віку. Фахівці управління детально розповіли їм про зарахування до стажу років навчання у вищих навчальних закладах, надали вичерпні відповіді на запитання стосовно пенсійного віку, осучаснення пенсій, обчислення страхового стажу, права виходу на пенсію на пільгових умовах, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Наголосили на можливості завчасно звернутися до управління з документами, необхідними для призначення пенсії, для їх перевірки та отримання консультацій.

«Учнів» ознайомили з новим механізмом призначення пенсії за допомогою централізованої підсистеми призначення та виплати пенсій. Наголосили на тому, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на веб-порталі.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема