Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

13.12.2017 «Пенсійний кур’єр» - корисна газета для всіх!


 Працівники Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День передплатника та ознайомили учасників з галузевим виданням «Пенсійний кур’єр», яке створене не тільки для людей, які отримують пенсію, але й інших категорій населення, оскільки концепція газети передбачає, щоб на її сторінках читачі знайшли максимум корисної інформації.
У передплатників завжди є можливість бути в курсі останніх змін у пенсійному законодавстві й знати свої права на отримання, перерахунок, індексацію пенсії та інші пенсійні послуги, гарантовані державою. Газета розміщує коментарі з приводу законодавчих нововведень, фахові роз’яснення актуальних пенсійних питань.
Крім того на сторінках газети можливо знайти практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем (оформлення субсидії, оплата послуг ЖКГ, медичне обслуговування, захист прав споживачів). А також є що почитати й просто для того, щоб скрасити своє дозвілля, а саме: історичні факти, життєві історії, розповіді про видатних особистостей, кулінарні рецепти, поради для садівників та городників тощо.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема