Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.11.2017 Заняття в школі майбутнього пенсіонера для


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів заняття для майбутніх пенсіонерів у трудовому колективі Осівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасникам надали вичерпні відповіді на запитання стосовно пенсійного віку, осучаснення пенсій, обчислення страхового стажу, права виходу на пенсію на пільгових умовах, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Наголосили особам передпенсійного віку на те, що вони мають можливість завчасно звернутися до управління з документами, необхідними для призначення пенсії, для їх перевірки та отримання консультацій.

Під час заняття зазначили, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та тривалості страхового стажу. Повідомили присутніх про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії та через оновлений Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема