Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.11.2017 Про пенсійну реформу та соціальні виплати жителям


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин спільно з Заступником начальника управління праці та соціального населення Бучацької районної державної адміністрації Людмилою Гафткович провели зустрічі з громадянами таких сіл: Киданів, Бобулинці, Осівці, Старі Петриківці, Переволока.

Учасників зустрічей поінформували про основні положення пенсійної реформи пояснили, чому підвищення пенсій торкнулося не усіх категорій громадян та надали роз’яснення щодо формули розрахунку пенсії, переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи Ознайомили з переліком документів, необхідних для призначення пенсії. Звернули увагу осіб передпенсійного віку на те, що вони мають можливість завчасно звернутися до управління з документами, необхідними для призначення пенсії, для їх перевірки та отримання консультацій.

Також розповіли про особливості призначення усіх видів соціальних виплат: надання адресної соціальної допомоги і підтримки малозабезпеченим громадянам та сім'ям з дітьми, призначення та виплата цільової грошової допомоги, субсидій та пільг на відшкодування витрат населення на оплату за житло та комунальні послуги.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема