Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28.11.2017 До уваги керівників, бухгалтерів, фізичних осіб – підприємців !


Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, провівши аналіз  звітності за серпень 2017 року  по застрахованих особах, які отримують зарплату менше  розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законодавством, виявили порушення              ч. 5 ст. 8  Закону України «Про збір та облік єдиного внесу на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Нагадуємо Вам, що якщо фактично нарахована заробітна плата, нарахована сума допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами, суми нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток інші заохочувальні та компенсаційні виплати є меншими від розміру мінімальної заробітної плати, то необхідно здійснити донарахування єдиного соціального внеску до мінімального розміру таким застрахованим особам.

 Додаткова база нарахування не поширюється на заробітну плату інвалідам, працевлаштованим за основним місцем роботи на підприємстві, де застосовується ставка 8,41 %, 5,5 % або 5,3%. Для зазначених працівників сума єдиного внеску розраховується з фактично нарахованої  заробітної плати незалежно від її розміру.

Якщо у працівника в поточному місяці немає заробітку, єдиний внесок не нараховується, оскільки відсутня база нарахування.

Наполегливо просимо дотримуватись вимог «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування».

 

 

Світлана Баволяк заступник начальника фінансово - економічного відділу Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема