Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

24.11.2017 Роз'яснення нюансів пенсійної реформи жителям Бучацького району


Працівники Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели зустрічі з громадянами таких сіл: Цвітова, Ріпинці, Передмістя, Дуліби, Язловець.

Пенсійники поінформували про основні положення пенсійної реформи пояснили, чому підвищення пенсій торкнулося не усіх категорій громадян та надали роз’яснення щодо формули розрахунку пенсії. Ознайомили з переліком документів, необхідних для призначення пенсії. Звернула увагу осіб передпенсійного віку на те, що вони мають можливість завчасно звернутися до управління з документами, необхідними для призначення пенсії, для їх перевірки та отримання консультацій. Розповіли про переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи.

Для працівників сільських рад передпенсійного віку провели заняття «школи майбутнього пенсіонера». Зазначивши, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та тривалості страхового стажу. Повідомили присутніх про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії та через оновлений Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема