Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.11.2017 Зустріч з учнівською молоддю


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів зустріч із студентами Бучацького професійно-технічного училища, яка була присвячена змінам у пенсійному законодавстві України.

Під час лекції йшлося не лише про функції органів Пенсійного фонду України та особливості реформування пенсійної системи, а й про основні аспекти пенсійного законодавства. Студентам розповіли, за яких умов нараховується пенсія та як впливає виплата заробітної плати «у конвертах» на надходження до органів Фонду. Пояснили те, що самі громадяни мають бути зацікавлені в тому, щоб працювати офіційно. Оскільки в кінцевому результаті від приховування зарплати людина залишається соціально незахищеною у майбутньому.

На завершення зустрічі учасникам наголосили що, перед тим як обирати місце роботи важливо зрозуміти, що існує заробітна плата «в конвертах», але не існує пенсії «в конвертах».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема