Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

31.10.2017 День Пенсійного фонду – для мешканців с. Лядське


Перший заступник начальника Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Гоц Н.В. в рамках проведення Дня Пенсійного фонду провела зустріч з трудовим колективом  та мешканцями села Лядське.

Надала роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві у зв’язку з проведенням Пенсійної реформи, умов та порядку виходу на пенсію за віком та за вислугу років. Акцентував увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, безперебійне та своєчасне фінансування пенсійних виплат органами Фонду.

Наголосила, що пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення виплати: про працевлаштування та звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї.

Зосередила увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надала їх перелік.

Відповіла на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності, зарахування до страхового стажу періодів догляду за дитиною до трьох років, служби у Збройних силах, перебування на обліку в центрі зайнятості. Надала індивідуальні роз’яснення щодо порядку обчислення страхового стажу, перерахунку пенсії, складових пенсійних виплат.

Акцентувала, що недотримання норм законодавства про оплату праці, нелегальна зайнятість із використанням праці без укладення трудових угод з громадянами негативно впливають на стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, а також не забезпечують соціальний захист працівників.

Нагадала про систему надання електронних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України, можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема