Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

25.10.2017 Право на грошову допомогу лікаря який працював в психіатричних закладах


Відповідно до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» робота, зокрема, в психіатричних закладах охорони здоров’я зараховується до стажу роботи в подвійному розмірі.

Подвоєння застосовується до страхового стажу під час обчислення страхового стажу за періоди роботи до 01.01.2004 р., а під час визначення права на пенсію за вислугу років ці норми застосовуються як до 01.01.2004 р., так і після цієї дати.

Однак згідно з Порядком обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги, та її виплати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 №1191, страховий стаж на посадах, що дає право на грошову допомогу, враховується в календарному обчисленні. Зокрема, чоловікам потрібно мати 35 років стажу, що дає право на грошову допомогу.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема