Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

13.10.2017 Про реалізацію завдань Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо підвищення кваліфікаційного рівня персоналу.


Відповідно до затвердженого Плану заході з реалізації Стратегії розвитку і зміцнення кадрового потенціалу Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області протягом звітного періоду 2017 року проведено роботу щодо упорядкування структури і розподілу штатних одиниць на основі розроблення нормативів навантаження та інтенсивності праці.

         Для підвищення рівня професійної компетентності державних службовців управління, завідувачем юридичного сектору та начальником відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи, неодноразово проводились на базі управління семінар-наради, навчання з питань практичного застосування Законів України та Постанов, а також щодо впровадження Пенсійної реформи. З метою запобігання корупційних ризиків, проведено навчання спеціалістів управління щодо основних положень нормативно-правових актів з питань запобігання і протидії корупції.

         В квітні 2017 року двоє державних службовців Бучацького об’єднаного управління Тернопільської області прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець».

         Також для підвищення кваліфікації працівників управління, на базі Навчально-методичного центру Пенсійного фонду України:

- у березні 2017 року, начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації брала участь у навчанні за програмою семінарів «Розвиток інформаційно-аналітичних систем Пенсійного фонду України»;

- у травні 2017 року начальник бюджетно-фінансового відділу. пройшла навчання за програмою семінарів «основні принципи та особливості формування і виконання бюджету Пенсійного фонду України»;

- у вересні 2017 року начальник управління пройшов навчання за програмою семінарів «основні напрямки розвитку та шляхи вдосконалення роботи органів Пенсійного фонду України».

З 09 жовтня 2017 року – головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно інформаційної роботи. проходить навчання за програмою «Практичні аспекти організації роботи служб персоналу територіальних управлінь Пенсійного фонду України»

А також, державними службовцями управління, протягом звітного періоду проходили короткотермінові семінар-навчання  на базі Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Бучацьким об’єднаним управління проведено дослідження соціально-психологічного клімату в трудовому колективі, в ході якого встановлено, що проблеми відсутні. Практикується моральне заохочення за бездоганну та ефективну службу працівників управління.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема