Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

20.09.2017 До уваги керівників!


До уваги керівників!

 

Згідно Державного бюджету України на 2017 рік  мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, яку гарантує держава для кожного пересічного громадянина.

За даними звітності страхувальників за липень 2017р. Бучацьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської область проведено аналіз розміру виплати заробітної плати застрахованим особам, які отримують зарплату менше мінімальної (за умови відпрацьованого повного місяця, без позначки неповний робочий час). Перевіркою встановлено, що у районі 99 страхувальників 1319-ом застрахованим особам нараховують заробітну плату менше мінімальної, це складає 18,4% від загальної кількості застрахованих осіб.

Слід відмітити, що державні соціальні гарантії, у тому числі мінімальна заробітна плата, обов’язкові на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Керівники підприємств, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Тому, свідоме заниження роботодавцями належного розміру заробітної плати є грубим порушенням законодавства у сфері праці.

 

Головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

 

Світлана Голинська

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема