Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

19.09.2017 Інформація для осіб, що отримують пенсії у зв’язку з інвалідністю


Інформація для осіб, що отримують пенсії у зв’язку з інвалідністю

 

 

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» розмір пенсії інвалідам III групи  складає 50 % пенсії за віком, обчисленої відповідно до статей 27 і 28 даного Закону.

Відповідно до статті 24, для вирахування розміру пенсії за віком, з якого відраховується розмір пенсії у зв’язку з інвалідністю крім наявного страхового стажу, зараховується також, на загальних підставах, період з дня встановлення  інвалідності до досягнення застрахованою особою віку, передбаченого статтею 26 даного Закону.

Пенсія у зв’язку з інвалідністю в розмірі пенсії за віком нараховується непрацюючим інвалідам III групи, які мають страховий стаж не менше 35 років.

При нарахуванні пенсії у зв’язку з інвалідністю, розмір якої дорівнює розміру пенсії за віком, враховується набутий страховий стаж та непередбачено врахування додаткового стажу від дня встановлення інвалідності до досягнення пенсійного віку.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема