Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

19.09.2017 Способи виплати пенсій


Способи виплати пенсій

 

Нормативні документи:

 

ст. 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» ;

Інструкція про виплату і доставку пенсій, соціальної допомоги національним оператором поштового зв'язку, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства праці та соціальної політики України від 28.04.2009 № 464/156, постановою Пенсійного фонду України від 28.04.2009 № 14-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02.07.2009 № 592 / 16608

 

Порядок виплати пенсії та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки в банках, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 № 1596

 

Пенсія виплачується щомісяця організаціями, які здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України або перераховуються на певний цією особою банківський рахунок в порядку, передбаченому законодавством.

 

Виплата пенсії, відділеннями поштового зв'язку проводиться згідно графіків доставки в період з 4 по 25 число кожного місяця.

 

Перерахування коштів установам банків здійснюється в межах виплатного періоду по датах виплати. При цьому слід зазначити, що якщо суми пенсій банківськими установами виплачуються за дорученням більше одного року або не знімаються одержувачем з поточного рахунку більш одного року, пенсіонер зобов'язаний подати нову заяву про продовження виплати пенсії через установи банку в орган Пенсійного фонду.

 

Із заявою про зміну способу виплати пенсії необхідно звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем проживання.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема