Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28.08.2017 Зустріч із освітянами в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» провели спеціалісти Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області


Зустріч із освітянами в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» провели спеціалісти Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

 

22 серпня 2017 року спеціалісти Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, з метою підвищення обізнаності працівників в пенсійному законодавстві, провели зустріч з трудовим колективом Цвітівського ДНЗ «Лісова казка».

Навчання організували для працівників, які мають право на пенсію за вислугу років. Фахівці управління детально розповіли їм про зарахування до спеціального стажу років навчання у вищих навчальних закладах, порядок обчислення спеціального стажу та умови, за яких особа має право на пенсію за вислугу років. Звернули увагу, що на розмір майбутньої пенсії впливає тривалість страхового стажу і величина заробітної плати. Відповіли на запитання стосовно перерахунку та особливого порядку виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Акцентували увагу на можливості завчасної подачі документів для призначення пенсії з метою їх правової перевірки.

«Учнів» ознайомили з новим механізмом призначення пенсії за допомогою централізованої підсистеми призначення та виплати пенсій. Наголосили на тому, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на веб-порталі.

Наприкінці навчання учасникам заходу роздали інформаційно-роз`яснювальні матеріали.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема