Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28.08.2017 Зустріч з мешканцями с. Сороки


Зустріч з мешканцями с. Сороки

 

Заступник начальника Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області О.Г. Бугаєнко в рамках проведення Дня Пенсійного фонду провела зустріч з мешканцями с. Сороки.

Відповіла на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності, особливі заслуги перед Україною, переведення з одного виду пенсії на інший, права медичного працівника на пенсію за вислугу років, перебування на обліку в центрі зайнятості, порядку обчислення доплати до пенсії за понаднормовий стаж пенсіонерам, які не працюють, чи має право на перерахунок пенсії засновник громадського об’єднання. Надала індивідуальні роз’яснення  щодо порядку обчислення страхового стажу, перерахунку пенсії, складових пенсійних виплат.

Акцентувала, що недотримання норм законодавства про оплату праці, нелегальна зайнятість із використанням праці без укладення трудових угод з громадянами негативно впливають на стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, а також не забезпечують соціальний захист працівників.

Зосередила увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надала їх перелік.

Нагадала про систему надання електронних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України, можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема