Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

11.08.2017 Виплата пенсій особам, засудженим до обмеження волі або позбавлення волі на певний строк


Виплата пенсій особам, засудженим до обмеження волі або позбавлення волі на певний строк

 

Кримінально-виконавчим кодексом України (далі - Кодекс) визначено, що засуджені мають право на загальних підставах на призначення та отримання пенсії за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законодавством про пенсійне забезпечення.

Відповідно до Кодексу і статті 48-1 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виплату особам, засудженим до обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, призначених пенсій здійснюють територіальні органи Пенсійного фонду України на рахунок установи за місцем відбування покарання. При цьому не менше як 50% пенсії установа за місцем відбування покарання зараховує на особовий рахунок засудженого.

Згідно зі статтею 121 Кодексу особи, які відбувають покарання у виправних колоніях, відшкодовують витрати на їх утримання, крім вартості харчування, взуття, одягу, білизни, спецхарчування і спецодягу. Порядок відшкодування вартості витрат на утримання засуджених у виправних колоніях затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2017 №80
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема