Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

31.07.2017 Обираємо спосіб отримання пенсії


Обираємо спосіб отримання пенсії

Законодавчо закріпленим в Україні є право вибору способу одержання пенсії: через уповноважені установи банків або через відділення поштового зв’язку. Це особистий вибір кожної людини.

Отримання пенсії через уповноважені установи банку має низку переваг. Головною перевагою є можливість отримати пенсію у відділенні банку або банкоматі по місцю його знаходження. Також, дотримуючи банківську таємницю, працівники банківських установ забезпечують конфіденційність інформації про розмір пенсії і про наявність засобів на особистій пенсійній картці. При втраті або крадіжці пластикової картки банк забезпечує захист пенсії. Якщо пенсіонера спіткала така прикрість, досить подзвонити у відділення банку, і ніхто не зможе скористатися рахунком, а для пенсіонера виготовлять дублікат банківської картки. До речі, пенсіонер у будь-який час має право відмовитися від послуг одного банку на користь іншого.

Отримання пенсії через поштові відділення також має свої переваги. Послугами поштових відділень для отримання пенсій користуються переважно пенсіонери у сільській місцевості, де банківська мережа не так добре розвинута. Тому найбільшою перевагою є доставка листоношею коштів додому, тобто літній людині не потрібно ходити по вулиці з одержаною сумою грошей.

Отже, зваживши всі «за» та «проти», пенсіонери вправі самостійно визначитись зі способом одержання пенсії: через пошту чи банківську установу, і за бажанням змінити установу, яка здійснює виплату пенсій та грошової допомоги
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема