Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.07.2017 Детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості.


Детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості.

Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, з метою забезпечення рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, відповідно до спільного листа органів Державної служби України з питань праці, Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України, проводить ряд аналітичномоніторингових досліджень. Станом на 01.07.2017 року по 266 субєктах господарювання направлені інформаційні відомості по платниках які виплачують заробітну плату найманим працівникам менше мінімальної. З них до органів місцевого самоврядування – 266 матеріалів, до територіальних органів Державної інспекції України з питань праці 176 матеріалів, до органів державної фіскальної служби – 225.

Спеціалісти управління приділяють значну увагу питанню детінізації доходів населення при проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи. Так, протягом 1 півріччя 2017 року проведено 22 виступи на місцевому радіоканалі, надруковано 3 статті у місцевій пресі, проведено 32 зустрічі у трудових колективах та розміщено 16 інформацій на веб-ресурсах на тему підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства про працю в частині мінімальної заробітної плати та відносин у сфері зайнятості населення.

Заступник начальника фінансово-економічного відділу Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

Світлана Баволяк

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема