Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.07.2017 Чи передбачається достроковий вихід на пенсію багатодітним матерям та матерям інвалідів з дитинства?


Чи передбачається достроковий вихід на пенсію багатодітним матерям та матерям інвалідів з дитинства?

 

Згідно п.3 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» жінки, які народили п'ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, та матері інвалідів з дитинства, які виховали їх до цього віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років і за наявності не менше 15 років страхового стажу.

Право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах мають жінки:

- які працюють у сільськогосподарському виробництві та виховали п'ятеро і більше дітей до 14- річного віку (зокрема всиновлених ), незалежно від віку і трудового стажу в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України;

- за виконання певних умов щодо стажу та віку можуть скористатися жінки, що мають пільговий стаж за списками №1 чи №2 (трактористки, доярки-свинарки на підприємствах сільського господарства, текстильниці).
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема