Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

11.07.2017 Чи зарахують до страхового стажу для призначення пенсії час навчання у вищих навчальних закладах з вересня 2003-го до червня 2008 року?


Чи зарахують до страхового стажу для призначення пенсії час навчання у вищих навчальних закладах з вересня 2003-го до червня 2008 року?

 

Студенти, слухачі навчальних закладів не є застрахованими особами, а тому період навчання після 1 січня 2004 р., не зараховується до страхового стажу для обчислення розміру пенсії.

Водночас частиною четвертою статті 24 Закону 1058 визначено, що періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цього Закону, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених чинним законодавством (до 1 січня 2004 року).

Зокрема, згідно з пунктом «д» статті 56 Закону 1788 час навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, училищах, аспірантурі, докторантурі, клінічній ординатурі і на курсах з підготовки кадрів, підвищення  кваліфікації та перекваліфікації зараховується до стажу роботи.

Отже, у Вашому випадку до страхового стажу буде зараховано період навчання з вересня по 31 грудня 2003 року.

Порядком 637 визначено, що період навчання підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками й іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.




Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема