Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.06.25017 Жителям Золотопотіцької територіальної громади надали роз'яснення з пенсійних питань


Працівники Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області 07 червня 2017 року провели прийом громадян Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади.

Відповіли на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності. Надали індивідуальні роз’яснення  щодо порядку обчислення страхового стажу, перерахунку пенсії, складових пенсійних виплат. Наголосили відвідувачам, що пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення виплати: про працевлаштування та звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї.

Нагадали про систему надання електронних  послуг  через  веб-портал Пенсійного фонду України, можливість отримання громадянами консультацій за допомогою телефону «гарячої лінії».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема