Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.05.2017 про проведення зустрічі з учнівською молоддю


Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Іванна Побуринна провела зустріч з учнівською молоддю Жизномирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічі учні дізналися про основні функції органів Пенсійного фонду України, особливості реформування пенсійної системи та основні аспекти пенсійного законодавства.

Фахівець Фонду розповіла дітям, що таке пенсія, кому вона призначається і від чого залежить її розмір. Окремо зупинилась на Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Зокрема, повідомила, що створені умови для подання документів з використанням електронного цифрового підпису, доступу до інформації через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду. Запроваджується модернізоване пенсійне посвідчення, як електронний документ з широкими можливостями доступу до електронної пенсійної справи, функції платіжної банківської картки, носія інформації про пенсію.

Зустріч пройшла у режимі діалогу, на численні запитання учні отримали кваліфіковані та розгорнуті відповіді
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема