Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

26.05.2017 Трудовим колективам про основи пенсійного законодавства


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Бобин М. Р. провів зустріч з трудовими колективами Старопетликівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Старопетликівського ДНЗ.

Надав роз’яснення щодо умов і порядку призначення пенсій за вислугу років, виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію за віком. Звернув увагу, що на розмір майбутньої пенсії впливає тривалість страхового стажу і величина заробітної плати. Відповів на запитання стосовно перерахунку та особливого порядку виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Акцентував увагу на можливості завчасної подачі документів для призначення пенсії з метою їх правової перевірки.

Зосередив увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надали їх перелік.

Поінформував про можливість отримання інформації з пенсійних питань за телефоном «гарячої лінії» та через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема