Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

26.05.2017 День Пенсійного фонду провели для жителів села Старі Петликівці


Начальник управління та спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в рамках проведення Дня Пенсійного фонду провели зустрічі з жителями с.Старі Петликівці.

В ході прийому громадян, який відбувся у приміщенні Старопетликівської сільської ради, більше години Начальник управління відповідав на запитання громадян. Використовуючи електронну базу даних одержувачів пенсій, надав консультації з питань щодо складових пенсійних виплат пенсіонерів.

Під час проведення зустрічі розповів про важливість набуття страхового стажу та про можливість добровільної участі у системі загальнообовязкового державного соціального страхування. Звернув увагу громадян на небезпеку «тіньової» зайнятості. Ознайомив з умовами здійснення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та умовами перерахунку пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 01.05.2017 року. Майбутнім пенсіонерам наголосили на необхідність завчасного подання документів до територіального органу Пенсійного фонду для проведення їх попередньої правової перевірки.

Роздали інформаційно-роз’яснювальні матеріали з пенсійної тематики та популяризації веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема