Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

17.05.2017 День Пенсійного фонду – для мешканців с. Жизномир


 Заступник начальника управління, головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій та головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в рамках проведення Дня Пенсійного фонду провели зустрічі з трудовими колективами сільської ради та загальноосвітньої школи.

Надали роз’яснення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком та за вислугу років. Акцентували увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, безперебійне та своєчасне фінансування пенсійних виплат органами Фонду.

Наголосили, що пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення виплати: про працевлаштування та звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї.

Зосередили увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надали їх перелік.

Відповіли на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності, особливі заслуги перед Україною, зарахування до страхового стажу періодів догляду за дитиною до трьох років, служби у Збройних силах, перебування на обліку в центрі зайнятості. Надали індивідуальні роз’яснення щодо порядку обчислення страхового стажу, перерахунку пенсії, складових пенсійних виплат.

Акцентували, що недотримання норм законодавства про оплату праці, нелегальна зайнятість із використанням праці без укладення трудових угод з громадянами негативно впливають на стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, а також не забезпечують соціальний захист працівників.

Нагадала про систему надання електронних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України, можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема