Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.05.2017 Про переваги легального працевлаштування


Заступник начальника фінансово-економічного відділу Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Світлана Зеновіївна Баволяк провела зустріч в Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ.

Розповіла присутнім про пріоритетні завдання Пенсійного фонду та принципи функціонування сучасної пенсійної системи. Фахівець Фонду зауважила, що однією з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є нелегальна зайнятість частини населення та виплата заробітної плати «в конверті». Наголосила на важливості отримання легальної заробітної плати і повідомила, що без належного оформлення трудових відносин наймані працівники втрачають право на отримання соціальних гарантій, передбачених законодавством України. Підкреслила, що лише легальні трудові відносини та офіційна заробітна плата спроможні забезпечити гідний розмір пенсійної виплати у майбутньому.

Запропонувала зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю та перевірки відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема