Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.05.2017 Про пенсійне забезпечення – трудовому колективу Передмістянської загальноосвітньої школи І ступеня


Працівники Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели зустріч з трудовим колективом Передмістянської загальноосвітньої школи І ступеня.

Під час зустрічі ознайомили присутніх зі змінами у пенсійному законодавстві, які відбулись з 1 січня цього року. Також поінформували про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року. Повідомили освітян, що право на призначення пенсії за вислугу років, незалежно від віку, залишено для осіб, які мали вислугу станом на 1 квітня 2015 року –25 років, чи на 1 січня 2016 року — 25 років 6 місяців. Розповіла, що згідно із внесеними змінами, поступово до 2026 року (по півроку за кожний рік) збільшується вік виходу на пенсію за вислугу років. Наголосили працюючим пенсіонерам на перевагах отримання пенсії через банківські установи.

 Нагадали про можливість отримання інформації з пенсійних питань за допомогою телефону «гарячої лінії» та Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема