Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.05.2017 Жителям села Коропець надали роз'яснення з пенсійних питань


Перший заступник начальника Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Гоц Наталя Василівна провела виїзний прийом громадян села Коропець.

Наталя Василівна поінформувала про умови здійснення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та умовами перерахунку пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 01.05.2017 року. Ознайомила з переліком документів, необхідних для призначення пенсії.  Розповіла про переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи. Звернула увагу осіб передпенсійного віку на те, що вони мають можливість завчасно звернутися до управління з документами, необхідними для призначення пенсії, для їх перевірки та отримання консультацій.

Наголосила на перевагах легальної зайнятості і необхідності дотримання законодавства про працю.

Для працівників сільської ради передпенсійного віку провела заняття «школи майбутнього пенсіонера». Зазначила, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та тривалості страхового стажу. Повідомила присутнім про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії та через оновлений Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема