Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.05.2017 Роз’яснення пенсійного законодавства – трудовому колективу Цвітівської загальноосвітньої школи І ступеня


Заступник начальника Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Оксана Геннадіївна Бугаєнко провела зустріч з трудовим колективом Цвітівської загальноосвітньої школи І ступеня, ознайомила  присутніх із змінами у пенсійному законодавстві, які відбулись з 1 січня цього року. Розповіла про порядок та умови виходу на пенсію за вислугу років працівників освіти. Повідомила про особливості виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Надала перелік документів, необхідних для призначення пенсії.

Оксана Бугаєнко порекомендувала особам передпенсійного віку заздалегідь звернутися до фахівців управління Фонду з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії. Акцентувала на перевагах отримання  пенсії через банківські установи.

Нагадала про можливість отримання необхідної інформації з пенсійних питань за допомогою телефону «гарячої лінії» та Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема