Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

21.04.2017 Щодо легалізації зарплат


Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільскої області, провівши аналіз по нарахованій застрахованим особам зарплаті, яка менше законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати, наданою Головним управлінням Державної фіскальної служби України в Тернопільській області за лютий 2017 року, повідомляє, що 103 страхувальники нараховують 1075 найманим працівникам заробітну плату менше мінімального в умовах відпрацьованого повного місяця. Таким працівникам страховий стаж буде зараховуватися пропорційно заробітку.

Значна кількість громадян працює без оформлення трудової книжки і трудових договорів, при цьому взагалі не сплачуються внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що призводить до втрати страхового стажу. Якщо працівник одержує гроші нелегально, то ці суми не будуть враховуватися при нарахуванні пенсії.

На сьогоднішній день зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та пенсію, перевіряти факт сплати внесків.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

С.З.Баволяк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема