Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

24.03.2017 Почесні донори


Почесні донори мають право на надбавку до пенсії. Надбавку їм установлюють у розмірі 10% від затвердженого мінімуму на одну людину в розрахунку на місяць (з 01.05.2016 р. 1399 грн. * 10% = 139,90 грн.) Для встановлення надбавки згідно із Законом «Про донорство крові та її компонентів» в орган, який призначає пенсію, потрібно подати документи про нагородження знаком «почесний донор України», «Почесний донор СРСР».

Більшість почесних донорів є люди пенсійного віку. Громадяни середнього віку й молодь також є серед почесних донорів крові, але їх набагато менше.

За великим рахунком, піти здати кров – це найпростіше, що людина може зробити для того, щоб допомогти іншій людині. Проблеми сучасного донорства в Україні, безсумнівно, можна розв’язати. Головне не забувати, що хтось завжди потребує вашої допомоги.    

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема