Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.02.2017 Питання трудових вiдносин та боротьба з виплатою заробiтної плати у "конвертах"


Питання трудових вiдносин та боротьба з виплатою заробiтної плати у "конвертах", реалiзацiя гарантiй оплати працi та органiзацiя заходiв недопущення виникнення заборгованостi з виплати заробiтної плати є актуальною темою сьогодення.

За аналітичними розрахунками значна частина населення країни у працездатному віцізалишається офіційно не задіяною на ринку праці. Особливо це стосується молодого покоління.

Значна кількість громадян працює без оформлення трудової книжки і трудових договорів, при цьому не сплачуються внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це призводить до втрати страхового стажу, що є основною умовою при нарахуванні пенсії. Якщо працівник одержує гроші нелегально, то ці суми не будуть враховуватися при нарахуванні пенсії.

За даними звітності страхувальників за листопад місяць 2016 року Бучацьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області проведено аналіз розміру виплати заробітної плати застрахованим особам, які отримують заробітну плату менше мінімальної (за умови відпрацьованого повного місяця, без позначки неповний робочий час). Перевіркою встановлено, що у Бучацькому районі 58 страхувальників 472-ом застрахованим особам  нарахували заробітну плату  менше мінімальної, це складає 7,2% від загальної кількості застрахованих осіб.

Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в черговий раз звертається до мешканців району вимагати від своїх роботодавців виплату заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро, і чесно, не погоджуватися на виплату заробітної плати у «конвертах». Пам’ятати, що кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, вплине на добробут нашого району, області та держави в цілому. Також відповідально до цього питання мусять поставитися самі роботодавці, не порушувати Закон, а оформляти належним чином трудові відносини зі своїми працівниками.

 

 

Начальник відділу платежів до

пенсійної системи                                                     С.З. Баволяк

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема