Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо грантів Проекту USAID “Агросільрозвиток”


З метою розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції малих та середніх підприємств (МСП) і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК), компанія “Кімонікс Інтернешнл Інк” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошують про початок надання грантів у рамках Проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку” (далі – Проект “Агросільрозвиток”).

До участі у Проекті запрошуються МСП у сфері агропромислового сектору (виробництво, переробка, логістика, збут, тощо), СОК і їх об’єднання та галузеві сільськогосподарські асоціації.

Тематичні пріоритети та вимоги до концепцій проектів додаються.

Орієнтовний розмір грантів становить від 650 тис. гривень до 3 млн гривень, а термін реалізації проектів не повинен перевищувати 12 місяців.

Процедура подання заявок складається з двох етапів. Для участі у першому необхідно до 20 лютого 2017 року надіслати концепцію грантового проекту на електронну (grants@ukraineards.com) або поштову адресу Проекту “Агросільрозвиток”: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх. До подачі повної заявки будуть запрошені ті заявники, які відповідають критеріям оцінювання .

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатках, насторінці Проекту у Facebook (https://www.facebook.com/usaid.ards), а також у менеджера грантівДмитра Бєлона по e-mail: grants@ukraineards.com
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема