Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

25.01.2017 Чи можливе примусове відрахування з пенсії?


Відповідь на це питання можна знайти в Законі України «Про виконавче провадження», зокрема, у статті 70 «Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника».

Відповідно до законодавства, розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника вираховують із суми, що залишається після утримання податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Згідно з частиною другою статті 70 зазначеного Закону, розмір примусових відрахувань залежить від того, на що їх буде спрямовано. Якщо це потрібно для утримання членів сім'ї (аліменти) або відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств, установ та організацій, для відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також у зв'язку зі смертю постраждалого, для повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законодавством випадках, — із пенсії може бути відраховано не більш як 50% від її розміру.

За іншими видами стягнень, згідно із Законом «Про виконавче провадження», може бути примусово відраховано не більш як 20 % від пенсії.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема