Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№599-од від 21 грудня 2016 року Про проект програми розвитку кінематографії та забезпечення кінообслуговування населення Бучацького району на 2017-2021 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 21 грудня   2016 року         м. Бучач                                         №599-од

 

 

Про проект програми розвитку

кінематографії та  забезпечення

кінообслуговування населення

Бучацького району на 2017-2021 роки

 

 

Відповідно до законів України “Про культуру”, “Про кінематографію”, Указу Президента України від 13 вересня 2007 року № 868/2007 “Про заходи щодо сприяння розвитку національної кінематографії”, постанови Верховної Ради України від 18 березня 2005 року № 2497-IV “Про Рекомендації парламентських слухань “Національна кінематографія: стан, проблеми та шляхи їх вирішення”, розпорядження голови обласної державної адміністрації №686-од від 28 листопада 2016 року, протокольного доручення заступника голови обласної державної адміністрації Юрика Ю.З. за результатами наради (протокол від 17 жовтня 2016 року № 16), з метою забезпечення в районі належних правових, організаційних, економічних  умов для проведення кіно-, відеозйомок та покращення доступу глядачів до творів національного кіномистецтва:

1.     Схвалити проект програми розвитку кінематографії та забезпечення кінообслуговування населення Бучацького району на 2017-2021 роки (далі - проект Програми), що додається.

2.     Відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації в установленому порядку подати проект Програми на розгляд чергової сесії районної ради відповідно до вимог регламенту Бучацької районної ради.

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                   В.В.БЕБИХ 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема