Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.01.2017 Особливості виплати допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам


Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» передбачено виплату допомоги таким громадянам. Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, а також державної соціальної допомоги на догляд (далі – Порядок) затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2005 № 261.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 № 1182 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2005 № 261 і від 17.09.2004 № 454» внесено зміни, зокрема в пункт 36 Порядку. Нагадаємо, що в попередній редакції Порядку визначено, що в разі застосування до одержуваної соціальної допомоги такого виду покарання, як позбавлення волі, виплату допомоги припиняють із дня набуття чинності обвинувального вироку суду й поновлюють із дня закінчення строку ув’язнення.

Згідно з внесеними змінами, з 1 січня 2017 року засуджені мають право на призначення соціальної допомоги, яку за наявності відповідального права призначають органи соціального захисту населення за місцем відбування особою покарання.

Особа, яка під час відбування покарання набула право на соціальну допомогу, подає в адміністрацію установи виконання покарань клопотання щодо забезпечення належних умов для призначення їй соціальної допомоги за місцем розташування такої установи.

Адміністрація установи виконання покарань не більше як протягом 30 днів із дати реєстрації клопотання особи, яка набула право на призначення соціальної допомоги під час відбування покарання, всебічно сприяє належному оформленню документів або забезпечує умови для оформлення та подання належних документів через її представника за довіреністю.

Особи, яким до відбування покарання було призначено соціальну допомогу, продовжують її одержувати на загальних підставах. А громадянам, які перебувають на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), виплачують 20% від призначеного розміру соціальної допомоги.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема