Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 589-од від 16 грудня 2016року Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 16 грудня 2016року          м.Бучач                                       № 589-од

 

Про організацію та проведення

в районі свята Миколая,

новорічних і  різдвяних свят        

для дітей та юнацтва

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 листопада 2016 року  № 698-од «Про організацію та проведення в області свята Миколая, новорічних і  різдвяних свят для дітей та юнацтва» та з метою відзначення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва,  виховання поваги до народних традицій:

1.      Затвердити заходи з організації та проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва  в Бучацькому районі, що додаються.

     2. Сектору у справах молоді та спорту, відділам освіти; культури  національностей релігій і туризму; містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони   здоров’я, ЦРКЛ, службі у справах дітей райдержадміністрації, РЦСССДМ, виконкомам міської, селищної та сільських рад:

1)      забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням;

2) організувати проведення в усіх населених пунктах, навчально-виховних закладах району під час зимових канікул новорічних ранків, карнавалів, святкових різдвяних дійств із залученням професійних і аматорських художніх колективів та виконавців;

3) у повному обсязі використати можливості оздоровчих закладів району, незалежно від форм власності, для оздоровлення і відпочинку дітей у період дитячих канікул.

4) організувати проведення спортивних змагань, екскурсій, туристичних поїздок, відвідування школярами театрів, музеїв, пам’яток історії та культури, а також активізувати діяльність шкільних секцій, факультативів.

     3. Поліції превентивної діяльності Бучацького районного відділення Теребовлянського відділу поліції ГУНП Тернопільської області вжити заходів щодо реалізації піротехнічних засобів у встановленому порядку.

     4. Службі у справах дітей райдержадміністрації спільно з поліцією превентивної діяльності Бучацького районного відділення Теребовлянського відділу поліції ГУНП Тернопільської області провести заходи з виявлення дітей, які залишилися без догляду, та розміщення їх у закладах соціального захисту для неповнолітніх.

 

    5. Рекомендувати поліції превентивної діяльності Бучацького районного відділення Теребовлянського відділу поліції ГУНП Теребовлянської області забезпечити громадський порядок під час проведення масових культурно-мистецьких заходів та супровід автотранспорту з перевезенням дітей до місць проведення заходів, посилити охорону правопорядку в населених пунктах району під час проведення традиційних новорічно-різдвяних дійств.

6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони   здоров’я райдержадміністрації , ЦКРЛ забезпечити медичний супровід під час перевезення дітей для участі у обласних святкових культурно-мистецьких заходах.

7. Відділу організаційної роботи, комунікації з громадськістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації , районному радіомовленню, редакції районної газети «Нова доба» забезпечити широке висвітлення заходів щодо проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних дійств в Бучацькому районі.

8. Відділам освіти; культури, національностей, релігій і туризму; містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони   здоров’я, службі у справах дітей райдержадміністрації , ЦКРЛ, РЦСССДМ, виконкомам міської, селищної та сільських рад про проведену роботу інформувати сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 20 січня 2016 року.

9. Сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації щодо організації змістовного дозвілля дітей району під час новорічних і різдвяних свят 2016-2017 років та про виконання цього розпорядження  інформувати районну державну адміністрацію до 26 січня 2017 року.

10. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 грудня 2015 року №404-од «Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва»

11. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                                 В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема