Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№585-од 15 грудня 2016 року Про участь у XXII обласному фестивалі творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе»УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

15 грудня 2016 року         м. Бучач                      №585-од

                                                 

Про участь у  XXII  обласному

фестивалі  творчості дітей з

особливими потребами

 «Повір у себе»

 

На виконання Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», постанови Кабінету Міністрів України від 01серпня 2012 року № 706 «Про затвердження Державної цільової програми  «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 163-р «Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 грудня 2016 року № 724-од «Про підготовку та проведення XXII обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе» та з метою поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, у тому числі дітей – інвалідів, реалізації їх прав на гармонійний розвиток:

1.            Утворити організаційний комітет з підготовки та участі дітей з особливими потребами в ХХII обласному фестивалі «Повір у себе» у складі згідно  з додатком.

2.                Затвердити  заходи  з підготовки та участі дітей з особливими потребами  в ХХII обласному фестивалі «Повір у себе», що додаються.      

          3.  Районному центру соціальних служб для сімї дітей та молоді (МІЩАНЧУК А.А.)  забезпечити  участь дітей Бучацького району в XXII обласному фестивалі творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе» в м.Тернопіль   22 грудня 2016 року.

          4. Відповідальним виконавцям про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 28 грудня 2016 року.

          5.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації ПОГОНЦЯ  І.О.

 

 Голова  районної  державної

              адміністрації                                                                           В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема