Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 584-од від 15 грудня 2016 року Про забезпечення дотримання вимог щодо ведення військового обліку на території районуУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 15 грудня  2016 року        м. Бучач                               № 584-од

 

Про забезпечення дотримання

 вимог щодо ведення військового

 обліку на території  району

 

Відповідно до вимог Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року №921 "Про затвердження Порядку організації та ведення  військового обліку  призовників і військовозобов'язаних”, Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 15 жовтня 2010 року №660, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 грудня 2016 року № 722 «Про забезпечення дотримання вимог щодо ведення військового обліку на території області»  та з метою приведення стану військового обліку у відповідність до чинного законодавства:

             1. Головному спеціалісту відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату районної державної  адміністрації  ДАНКЕВИЧ М.М. подати до 25 грудня 2016 року сектору з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації погоджений з  районним  військовим комісаріатом звіт про чисельність працюючих та військовозобов'язаних, які заброньовані згідно з переліком посад і професій та інформацію про підсумки роботи з бронювання за 2016 рік.

 2. Затвердити:

1) план Заходів з військово-облікової роботи на 2017 рік, що додається;

2) основний та резервний склад районної комісії з питань перевірки стану військового обліку громадян на території  району, що додається;

           3) план-графік перевірок стану військового обліку в сільських радах, на підприємствах, в установах, організаціях  та навчальних закладах на 2017 рік, що додається;

            4) план-графік звірок стану військового обліку в сільських радах, на підприємствах, в установах, організаціях та навчальних закладах на 2017 рік, що додається.

 3. Відділу   взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної   роботи  апарату     районної    державної    адміністрації     спільно з районним військовим  комісаріатом до 20 січня 2017 року уточнити перелік органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та підприємств, установ і організацій, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення).

             4. Відділу   взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної   роботи  апарату     районної    державної    адміністрації про   результати   проведеної   роботи інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації та районну державну адміністрацію до 25 січня 2017 року.          

             5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

Голова районної державної

              адміністрації                                                                        В.В. БЕБИХ                                                                 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема