Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 543-од від 06 грудня 2016 року Про затвердження плану комплектування навчально- методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області з навчання керівного складу та фахівців Бучацького району , діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2017 рік 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 06 грудня  2016  року        м. Бучач                                    № 543-од

 

Про затвердження плану

комплектування навчально-

методичного центру цивільного

захисту та безпеки життєдіяльності

Тернопільської області  з навчання керівного

складу та фахівців Бучацького району ,

 діяльність яких пов’язана

з організацією і здійсненням заходів з питань

цивільного захисту,  на 2017 рік

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів з питань цивільного захисту» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 листопада 2016 року № 663-од «Про затвердження планів комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань  цивільного захисту, на 2017 рік»:

1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської обасті з навчання керівного складу та фахівців Бучацького району, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. на 2017 рік, що додається.

2. Начальникам цивільного захисту міської, селищної та сільських рад, начальникам служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій району пройти підготовку керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту у відповідності з затвердженим планом комплектування.

3. Начальнику Бучацького районного відділу УДСНС України у Тернопільській області (МИХАЙЛЮК І.В.),  забезпечити контроль за проходженням підготовки керівного складу і фахівців підприємств, установ і закладів району та підбір кадрів для проходження навчання з питань цивільного захисту.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 грудня 2015 року № 545-од «Про затвердження плану підготовки керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту  слухачами Бучацького району  у навчально-методичному центрі  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області на 2016 рік».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                              В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема