Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 583-од від ¬14 грудня 2016 року Про затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації в районі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»


 

 

                                                      

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  ­14 грудня  2016 року        м. Бучач                                № 583-од

 

 Про затвердження  плану заходів на

2017 рік щодо реалізації в районі

Національної стратегії  з оздоровчої

рухової активності на період до 2025 року

«Рухова активність – здоровий спосіб

 життя – здорова нація»

 

Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня  2016 р. № 653-р «Про затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність  - здоровий спосіб життя – здорова нація», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 листопада 2016 року № 661- од «Про затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність  - здоровий спосіб життя – здорова нація»:

1. Утворити координаційну раду з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності при районній державній адміністрації у складі, згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів на 2017 рік з реалізації в районі  Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» (далі – План заходів), що додається.

3. Виконавцям Плану заходів забезпечити його виконання і про проведену роботу інформувати сектор у справах молоді та спорту районної державної адміністрації до 18 грудня 2017 року. 

            4. Сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити виконання заходів за рахунок та в межах місцевого бюджету,  а також   інших   джерел  фінансування,  не заборонених чинним законодавством, про що інформувати районну державну адміністрацію до 25 грудня 2017 року а також управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації до 5 січня 2018 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

Голова районної державної 

адміністрації                                                                           В.В.БЕБИХ

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема