Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

15.12.2016 Про проведену роботу за 11 місяців 2016 року відділом контрольно-перевірочної роботи


За 11 місяців поточного року працівниками управління проведено                   4 планові та 85 позапланових контрольних перевірок страхувальників з питань які входять до компетенції Пенсійного Фонду. В результаті контрольних перевірок встановлено 70 порушень.

Проводилася робота щодо виявлення та недопущення в подальшому порушень законодавства під час призначення та проведення перерахунків пенсій. Протягом звітного періоду проведено 540 зустрічних перевірок.

Згідно графіку проведено 44 спільних з поштою перевірки в 44-ох відділеннях поштового зв’язку та 6 перевірок цільового використання коштів Пенсійного фонду підприємствами поштового зв’язку.

Протягом 11 місяців в 6-ми відділеннях банків проведено 7 перевірок своєчасності зарахування коштів на рахунки пенсіонерів відділеннями банків, проведено 4 перевірки територіального центру соціального обслуговування.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема