Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.11.2016 Щодо переходу з наукової пенсії на пенсію за віком


Переведення з трудової пенсії на наукову пенсію (і навпаки) проводиться за нормами ст.45 Закону на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату 9дохід) та інших документів що є в пенсійній справі, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду. При цьому заробітна плата визначається із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), з урахуванням якого було сплачено пенсію за нормами цього Закону.

Для обчислення трудової пенсії заробітна плата визначається відповідно до ст. 40 Закону із застосуванням середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, визначеної в Порядку, затвердженому постановою правління Пенсійного фонду України від 01.02.2008 р. № 4-4, зареєстровано в Мін’юсті України 22.02.2008 р. за № 146/14837.

Заробітна плата для обчислення наукової пенсії розраховується із застосуванням показника середньої номінальної заробітної плати штатних працівників у цілому в економіці України, визначеного Державною службою статистики України, як це передбачено ст. 24 Закону України «Про наукову та наукову-технічну діяльність».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема