Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

29.11.2016 Обчислення пенсії у зв’язку з переїздом із Російської Федерації


За статтею 7 Угоди про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних держав в галузі пенсійного забезпечення від 13.03.92 р. у разі переселення пенсіонера в межах держав-учасниць Угоди виплата пенсії за попереднім місцем проживання припиняється, якщо пенсія такого самого виду передбачена законодавством держави за новим місцем проживання пенсіонера. Розмір пенсії переглядається відповідно до законодавства держави-учасниці Угоди за новим місцем проживання пенсіонера з дотримання умов, передбачених п.3 ст. 6 цієї Угоди.

Згідно з п. 3 ст. 6 цієї Угоди обчислення пенсій проводиться із заробітної плати (доходу) за періоди роботи, які зараховуються до стажу.

Якщо в державі-учасниці Угоди введено національну валюту, розмір заробітної плати (доходу) визначається виходячи із офіційно встановленого курсу на момент призначення пенсії.

Заробітна плата для обчислення пенсії визначена виходячи із офіційно встановленого курсу російського рубля до гривні, встановленого Національним банком України на момент призначення пенсії на території України.

 




Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема